< návrat zpět

Zvířecí azyl Sirius v Záhoří u Písku

DOMOV PRO STARÁ, HANDICAPOVANÁ A OPUŠTĚNÁ ZVÍŘATA (PSY A KOČKY)

Sirius  Sirius

Sirius  Sirius

V Siriusu je momentálně více než 100 kočiček a 50 pejsků.

V našem azylu trvale zůstávají stará, zdravotně postižená či problémová zvířata, která nejsou vhodná k adopci, a změna prostředí by pro ně znamenala příliš velký stres.

Více informací naleznete v reportáži (poznámka: kromě štěňátek nyní umísťujeme i dospělé psy, kteří jsou vhodní k adopci)

 

Kontakty:

Tel.: 603 484 819 - Ivana Gašparíková

Tel.: 604 961 179 - Mgr. Jiřina Pospíšilová

 

Číslo účtu:

18712874/0600 GEMONEY BANK, poznámka: "Pomahame" 

DĚKUJEME ZA VAŠI POMOC.                   

 

Nabídka pejsků k adopci:

 

Psí holčičky

Tato psí holčička a její úplně stejná sestřička jsou 3 měsíce staré. Maminka je menší velikosti, tatínek středně veliký pes. V dospělosti budou mít cca 20 kg. Štěňátka jsou zcela zdravá a preventivně odčervená.

Volejte: 603 484 819

Psí holčička

Dvouměsíční štěnátka

Tato štěnátka čekají na nový domov. Máme už jen hnědé holčičky (viz. foto). Maminka je krásný čistokrevný beagle, tatínek středně veliký pes, oba rodiče mají klidnou vyrovnanou povahu. Štěňátka jsou zdravá, preventivně odčervená a velcí mazlíci. V dospělosti budou vážit cca 15 kg, jsou vhodná do bytu i domku se zahradou.

Volejte: 603 484 819

Štěnátka

Kazan

Pětiletý kříženec střední velikosti, hladkosrstý, světle hnědá barva. Hodný pes, dobrý hlídač. Vhodný do domku se zahradou.

Volejte: 603 484 819

Kazan

Benji

Benji je střední kříženec krásné plavé barvy, asi 5 let starý. Ve vztahu k lidem má výbornou přátelskou povahu, je velice hravý a rád chodí na procházky.

Dobře se snáší s fenkami, ale psí kluky nemá moc rád.
Benji potřebuje pohyb a je zvyklý spát venku v zateplené boudě, proto se hodí spíše do domu se zahradou. Je kastrovaný.

Volejte: 603 484 819

Benji

Benji

Polux a Kastor

Tito pejsci jsou 14 měsíců staří kříženci - bratři (jsou si k nerozeznání podobní). Jsou velice hodní, přátelští, mají rádi ostatní psy.

Pokud hledáte dva stejné pejsky, výborné kamarády pro Vás a Vaše děti a zároveň dobré hlídače, tak Polux a Kastor jsou pro Vás ideální. Jsou zvyklí na zahradě (potřebují zateplenou boudu). Oba pejsci jsou kastrovaní.

Tyto pejsky dáme k adopci pouze spolu, jsou na sobě závislí.

Volejte: 603 484 819

Polux a Kastor

Polux a Kastor

Paty

Paty se narodila 4.května 2004 a je kříženec ridgebacka s dalmatinem (je více podobná ridgebackovi). Je velice hodná, čistotná (zvyklá v bytě), čipovaná, pravidelně očkovaná a odčervovaná. Paty ráda jezdí autem a umí základní povely sedni, lehni, zůstaň, umí také dávat pac. Je moc šikovná, dokonce si sama otevře dveře, co mají kliku. Má ráda děti. Hledá nový domov, jelikož její současní majitelé na ni nemají dostatek času.

Paty je vhodná do bytu i do domku se zahradou, ale musí být ubytovaná v teple. Miluje společnost, nerada zůstává sama. Paty si s sebou do nového domova přinese svou misku, obojek, vodítko, popř. pelíšek.

Volejte: 604 518 626

Paty Paty
Paty Paty