< návrat zpět

Toulavé tlapky

Toulave_tlapky01Toulavé Tlapky je organizace na ochranu zvířat, která působí na celém území ČR a v současné době je svým rozsahem činnosti největší organizací svého druhu. Mezi hlavní aktivity patří záchrana a pomoc v kauzách týrání zvířat, kdy řada chovatelů drží zvířata v příšerných podmínkách v obrovských počtech a neposkytuje jim ani základní péči. Těchto zvířat se os Toulavé Tlapky ujímá, léčí je a poté jim hledá náhradní domovy u lidí, kteří dokáží o zvíře zodpovědně pečovat.

Sdružení spolupracuje s mnoha dalšími organizacemi nejen na ochranu zvířat, proto je možné zasáhnout v případech týrání zvířat velmi rychle a efektivně. Jelikož se nejedná o státní organizaci, je celá péče o zvířata a vše s tímto spojené hrazeno pouze z darů milovníků zvířat a z vlastních peněz členů organizace. Náklady na péči o zdecimovaná zvířata jsou tak obrovské, že je zapotřebí neustále prosit dobré duše o pomoc. Nejen finanční, ale i materiální (krmivo, stelivo, čistící prostředky, potřeby pro zvířata).

Jsou vítaní dobrovolníci na pomoc s inzercí, tiskem, hlídáním zvířat u sebe doma. Jelikož os Toulavé Tlapky nemá vlastní útulek, jsou zvířata ubytovaná u dobrovolníků doma, kde si zvykají na dobré podmínky s lidmi. Za rok se do péče dostane přes 500 zvířat (kočky, psy, drobná domácí, drobná hospodářská). Každý, kdo by se chtěl k této činnosti přidat, je vítán, ať už vlastní pomocí, či jen malým finančním, nebo materiálním darem, případně inzerováním. Taktéž osvojením zvířátka do trvalé nebo dočasné péče.

Os Toulavé Tlapky, tel: 776 083 090
Zasílání balíčků: Bojanovická 11, 14100, Praha 4
Číslo účtu: 216955754/0300 u ČSOB

www.toulavetlapky.cz

Nabídka zvířat k adopci:

Nabízíme 17 štěňat kříženců NO. První vrh je od feny, která měla skončit na maso, druhý vrh je od majitele, který nechal štěňátka na mraze bez krmiva a přístřešku. Štěňátka jsou očkovaná, odčervená.

Toulave_tlapky02 Toulave_tlapky03 Toulave_tlapky04

Všechny nabízené kočičky jsou očkované, odčervené a kastrované. 

Toulave_tlapky05 Toulave_tlapky06 Toulave_tlapky07

Nabídka zvířat k virtuální adopci:

Nabízíme možnost virtuální adopce pro ty z Vás, kteří nemůžete mít doma zvířátko ať už z důvodu alergie, nebo časového vytížení. Virtuální adopce spočívá ve výběru jednoho nebo více zvířátek, která jsou u nás již na dožití povětšinou z důvodu hendikepu. Na toto zvířátko pak můžete přispívat libovolným finančním darem, nebo krmivem. Péče o jedno zvíře měsíčně stojí 1.000 Kč. Zvířátko můžete navštívit a zároveň sledovat jeho profil na webových stránkách, kam jsou přidávané fotografie a aktuální informace. Na webu si můžete prohlédnout zvířátka k virtuální adopci.

Dary můžete zasílat na číslo účtu 216955754/0300
Poštou: os Toulavé Tlapky, Bojanovická 11, 14100, Praha 4, nezapomeňte připsat jméno zvířátka.

Toulave_tlapky08Mauricius - 3 roky, týraný v množírně koček, hendikepovaný problémy s močovým měchýřem a trávením. Trvale v depozitu na Praze 3.

Toulave_tlapky09Ufon - 6 měsíční kočička odkojená na sunaru,  trvale hendikepovaná alergiemi a chronickými problémy s rýmou.

Veterinární poradna

Vyhledávání

English section

Náhodná fotka

zvireci_domov_sirius_005.jpg

Kalendář

 «  duben 2019  » 
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 

Počasí

Počítadlo

Video

Hlavní nabídka

Novinky

Seznam rubrik

Pomáhají nám

Podej tlapku

Písecký servis

ifauna

Nadační fond pes v nouzi

Pavla Hejná - Praha
Milena Šedivá - Praha
Iveta Staňková - Písek
Jana Bělehrádková - Písek
manželé Hollovi - Praha
Marcela Habartová - Písek
Roman Khain - Vodňany
M. Rajtmajerová - Písek
M. Kučerová - Branice
J. Kučerová - Písek
Jan Krůček - Temelín
Blanka Fikarová - Praha
Trish and Bill Nicholson
Drogerie U kostela
Květinka - Žižkova ul., Písek
Dětský textil - Velké nám., Písek