Kategorie: Služby pro Vaše pejsky

Psí penzion "Happy Dogs" v Branicích, okres Písek

Happy dogs

Usmívající se Psí penzion Happy Dogs Usmívající se

Marcela Árendášová
Branice 106
398 43 Bernartice
Tel. 604 518 626

 

 PROFESIONÁLNĚ (15 let praxe), ALE HLAVNĚ S LÁSKOU !

 

Náš malý rodinný psí penzion se nachází v krásné zahradě o rozloze 3500 m, která je přímo kolem  našeho domu, takže jsme s pejsky velice často v kontaktu.

V zahradě je umístěných 6 prostorných (6x3m, 3x3m), venkovních, zatravněných kotců se zateplenými boudami a jeden veliký zatravněný oplocený výběh se zateplenou chatkou (s možností vytápění) pro bytové pejsky. "Malé byťáčky - závisláčky" ale můžeme po dohodě s majilem vzít i přímo k sobě do domu. Pejsci samozřejmě přes den "na střídačku" (pokud se snesou, tak i více dohromady) běhají po zahradě, kotce slouží k odpočinku a přespání. Neděláme rozdíl mezi našimi a "cizími" pejsky, všichni od nás mají stejnou pozornost, protože si uvědomujeme, že odloučení od pána není pro psí dušičku jednoduché. Jelikož mám dlouholetou praxi s provozováním psího útulku (viz. naše stránky), tak si troufám říci, že jsem k pejskům velice empatická a dokážu si brzy získat jejich přátelství. Takové navázání vztahu s pejskem je nesmírně důležité, aby se u nás cítil dobře a byl spokojený. Myslím, že se mi to (i mé rodině) daří, neboť naši stálí psí klienti se k nám vždy už těší - při příjezdu stojí za vraty, vrtí ocásky a čekají, až je pustím dovnitř...potom nadšeně kontrolují celou zahradu, co je tady nového :-) S majiteli tomu říkáme, že pejsci zase přijeli na jejich "letní tábor" :-) Máme ale pejsky, kteří k nám chodí i v zimě, když pánečci jedou lyžovat na hory.

Samozřejmě se i s pejskem můžete přijet nezávazně podívat, jak to u nás vypadá, a poté se teprve rozhodnout. Jste srdečně vítáni. 

Během pobytu podáváme majiteli alespoň dvěmi sms zprávami informaci, jak se pejskovi daří. Majitel může volat kdykoli. Při delších pobytech se samozřejmě může majitel kdykoli přijet na svého kamaráda podívat, pokud má tu možnost.

 

Ceník - počítá se každý započatý den:

Malí a střední pejsci - ubytování v kotci - 150 Kč/den

Velcí pejsci (např. německý ovčák) - ubytování v kotci - 200 Kč/den

Ubytování v chatce (možnost vytápění) - 250 Kč/den

Vytápění chatky v chladných měsících - příplatek 100 Kč/den za el. energii (dle počasí)

Pouze malí pejsci - ubytování v domě - 250 Kč/den

 

V ceně není zahrnuto krmení - každý majitel by měl dát s sebou pejskovi k jídlu, na co je zvyklý. Rovněž by měl mít pes svůj pelíšek a nějaké hračky, aby si v cizím prostředí rychleji zvykl. Dospělé psy krmíme 1x denně vždy před spaním, aby mohli v klidu trávit a nedošlo k torzi žaludku (u velkých psů). Staré méně aktivní pejsky krmíme 2x denně - ráno a večer. Štěňata dostávají jídlo tolikrát denně, aby to odpovídalo jejich věku a potřebám. Rádi ale vyjdeme vstříct a pokud je Váš pejsek zvyklý na určitý režim, který se liší od našeho, tak se přizpůsobíme.

 

Platba:
Celá částka se hradí v hotovosti při převzetí psa do penzionu. Pokud pes způsobí během svého pobytu nějakou škodu (např. poškodí boudu), majitel musí vše řádně uhradit při odběru pejska.

 

Pes musí být řádně očkovaný, odčervený a ošetřený proti vnějším parazitům (klíšťata, blechy, všenky...). Toto vše se kontroluje při převzetí psa. Pokud by u Vašeho pejska během pobytu nastal zdravotní problém, který by vyžadoval návštěvu veterináře, majitel se zavazuje náklady uhradit v den odběru psa.

 

Když máme volnou kapacitu v chatičce, tak ubytováváme i kočičky (200 Kč/den).

 

Budeme se na Vás těšit!  :-)

 

Poznámka: Fotky brzy vložím. Čekám, až roztaje sníh a bude trochu tráva, abych mohla vše aktuálně nafotit (na podzim prošly boudy renovací).

 

 

print Formát pro tisk