Kategorie: Služby pro Vaše pejsky

Psí školka "Happy Dogs" v Branicích, okres Písek

Happy dogs

 

Usmívající se Psí školka Happy Dogs Usmívající se

Marcela Árendášová
Branice 106
398 43 Bernartice
Tel. 604 518 626 

 

Naše psí školka vznikla ze dvou důvodů:

 

1) SOCIALIZACE

Nikde v našem okolí jsem nenašla místo, kde by se mohli pejsci potkávat, očichávat, pohrát si... Psi jsou smečková zvířata a podle mého názoru je pro ně vzájemný kontakt nesmírně důležitý. Když Vašemu štěňátku od malička umožníte přirozený kontakt s jinými psy, bude v budoucnu vědět, jak se k nim má chovat a nebude z nich mít strach. Scházejí se u nás ale  pejsci všech věkových kategorií - od štěňátek až po starší pejsky, kteří si chtějí jen pohrát. Také u nás papíroví pejsci trénují na výstavy (chození v kruhu, zvykání na dotyk cizí osoby).

Naše setkání trvají obvykle dvě hodiny, pánečci jsou přítomni se svými psy. Začínáme vždy procházkou do přírody, kdy jsou psi na vodítkách. Během procházky se mohou ale libovolně navzájem kontaktovat. Po procházce pejsky pustíme na oplocené zahradě, kde spolu běhají a hrají si. Pejsci, kteří jsou více dominantní a vyvolávají konflikty, se bohužel těchto her nemohou účastnit a pouze své kamarády sledují připnutí na vodítko (užili si ale předtím alespoň procházku).

Náš socializační kroužek se koná pravidelně každý víkend (v sobotu nebo neděli odpoledne) a je zdarma. 

 

2) UMÍSTĚNÍ PEJSKA, KDYŽ JSOU PÁNEČCI PŘÍLIŠ ZAMĚSTNANÍ

Někdy se stane, že člověk změní zaměstnání nebo dostane v práci více povinností, a najednou zjistí, že na svého pejska nemá dostatek času. Jeho čtyřnohý přítel potom tráví většinu času sám zavřený doma a stýská se mu. Nebo zkrátka jen chcete Vašemu pejskovi zpestřit život, aby se pravidelně vídal se psími kamarády a byl více na čerstvém vzduchu? Potom jsme tady pro Vás právě my! :-) Můžete pejska dát do naší psí školky, kde bude v kontaktu s jinými pejsky, může si s nimi hrát, proběhnout se a zároveň krásně socializovat (ideální pro štěňata). Pejsky, kteří se nesnesou s jinými, pouštíme vyběhat zvlášť.

 

Otevírací hodiny: ve všední dny - čas dle dohody

Cena:   1 hodina / 70 Kč

          

 

Pokud byste chtěli nechat u nás pejska i přespat - viz. Psí penzion "Happy Dogs".

 

Fotografie z našich socializačních víkendů:

 

 

print Formát pro tisk