< návrat zpět

Útulkové depozitum „Happy Dogs“ v Branicích (okr. Písek)

PROFESIONÁLNĚ A S LÁSKOU


Kontakt:

Marcela Árendášová
Branice 106

Tel.: 604 518 626


Z kapacitních důvodů přijímáme po předchozí telefonické dohodě pouze šťěňátka, koťátka a psy v nouzi. Nepřijímáme zatoulané psy (až na výjimky), kteří spadají do kompetence městských útulků. V případě, že je depozitum plné, a my nejsme dočasně schopni přijmout žádné další zvířátko, tak Vám rádi poradíme, na jakou jinou organizaci se obrátit, popř. umístění zvířete přímo zprostředkujeme.

Pejsci a kočičky u nás dostávají maximální péči (odblešení a odčervení je samozřejmostí, dále jsou provedena potřebná veterinární ošetření, následuje socializace - každému zvířátku se věnujeme individuálně) a zůstávají zde pouze na přechodné období, než se pro ně najde nový vhodný majitel. Klademe důraz na kvalitu péče a čistotu prostředí (každodenní úklid, pravidelná desinfekce atd.).

V našem depozitu trvale zůstávají čtyři útulkoví pejsci, kteří nejsou z různých důvodů nabízeni k adopci (vysoké stáří, v minulosti vystřídání několika majitelů apod.). Spolu s dalšími třemi pejsky a dvěmi kočičkami (také nalezenci) tvoří naši "domácí smečku".

Aktivně spolupracujeme s útulky a organizacemi zabývajícími se ochranou zvířat (člen LOZ Písek) .

 

NAŠI SVĚŘENCI

 

6.8.2015 se nám narodila dcera, proto v našem depozitu i nadále z časových důvodů nepřijímáme nová zvířata. Zůstávají u nás "na dožití" čtyři útulkoví pejsci (Hopinka 16 let, Mína 9 let, Bamboo 8 let, Amy 8 let).

 

Pejsek Spíťa našel nový milující domov.

 

Několik měsíců jsme měli v depozitu také pejska Bastyho (kříženec briarda), který k nám přišel ve velice zuboženém stavu. Protože potřeboval speciální péči a ve spřáteleném útulku na něj neměli čas, tak jsme se ho ujali. Pejska se nám podařilo vrátit do dobré kondice a najít mu nový domov u velice hodných lidí.

 

29.11.2013 - v našem depozitu máme momentálně "stop-stav", i přesto ale musíme občas přijmout nové zvíře, protože pro něj jinde nemají místo nebo se jedná o akutní stav. Ode dneška máme tedy nového "nájemníka", kterému říkáme Spíťa. Kdosi ho nechal i s dopisem přivázaného u plotu. Spíťa je středně veliký kříženec s nádhernýma modrýma očima (u kříženců dosti vzácné), 2 roky starý a veliký mazel. Zdá se být poslušný. Má rád pohyb, je velice chytrý a "lovec" (hrabe na zahradě myšky). Je vděčný za každé pohlazení, najde brzy nový milující domov?

5.6.2013 se nám narodil syn, proto máme momentálně z časových důvodů pozastaven příjem nových zvířat. Nechceme nahromadit velké množství zvířat na úkor kvality péče. V našem depozitu je trvale umístěno šest útulkových pejsků, s našimi třemi nám tedy doma pobíhá celkem devět hafanů. Všichni pejsci vychází s miminkem skvěle, tak snad jim to vydrží. I nadále podávám poradenství týkající se ochrany zvířat (člen Ligy na ochranu zvířat Písek).

20.03.2013 - v posledních měsících jsme nestíhali aktualizovat naše útulkové stránky (zvířata však byla aktivně nabízena v novinové inzerci, facebooku apod.), tímto se omlouváme. V roce 2012 se u nás v depozitu vystřídali tito pejsci - fenečka Maya, německý ovčák Ben a kříženec rhodéského ridgebacka Max. Ben byl zatoulaný a je zpět u svého majitele. Maya s Maxíkem byli adoptováni. V nejbližších dnech vložíme jejich fotografie spolu s více informacemi. V našem depozitu i nadále (trvale) zůstává 6 pejsků.

13.11.2011 - koťátko SUNDAY

Malinká dvouměsíční kočička dostala jméno podle dne, ve který ji do útulku přinesli (nalezena v Jestřebicích). Je úplně zdravá, neměla ani blechy, byla pouze odčervena. Je velice hezká, nádherně zbarvená, má mírně delší srst, pravděpodobně zde budou geny pejské kočky. Sunday je čistotná a velice mazlivá. Ideální do bytu.

Koťátko bylo adoptováno :-)

6.11.2011 - ŠTĚŇÁTKA

Jedná se pravděpodobně o křížence německého ovčáka, v dospělosti však budou trochu drobnější než NO. Štěňátka jsou 2 - 3 měsíce stará, zdravá, odčervená, velice bystrá a vymazlená. Jsou již připravená k adopci, zájemci mohou volat, děkujeme.

20.11.2011 - nejtmavší ze štěňátek odešlo do svého nového domova, dostalo jméno Ben
20.11.2011 - druhé štěňátko odešlo do nového domova a pánečci ho pojmenovali také Ben (úplná náhoda :-)  )
21.11.2011 - nový majitel si dnes odvezl třetí štěňátko a pojmenoval ho Dan
30.10.2011 - ZUZANKA

Fenečka nalezená v obci Chrášťany. Zuzanka je malá kříženka, bílá s černými znaky, stáří max. 1 rok. Přišla bohužel s pupeční kýlou, brzy ji čeká operace, při které bude současně provedena kastrace. Zuzanka je velice hodná a přítulná, již má zájemce.

Zuzanky operace musela být odložena na 4.1.2012, protože dostala "své dny".

Zuzanka byla adoptována a má moc hodné pánečky. Jsme v kontaktu :-)  

29.10.2011 - MIKEŠ

 

Koťátko nalezené v Dědovicích. Je to krásný, zdravý, asi dvouměsíční kocourek. Koťátko bylo odčerveno a od první chvíle vzorně používá kočičí wc. Zájemci mohou volat, Mikeš je ideální do bytu i domku, nutně však musí být ubytován doma v teple.
6.11.2011 - Mikešek odjel s paničkou do svého nového domova. Byl přejmenován na Bertíka.

17.9.2011 - TERYNKA

 

Desítky milovníků zvířat sledovali více než měsíc příběh mladé kříženky labradora, kterou podle svědectví místního myslivce nějaká lidská zrůda (jedná se o trestný čin!) doslova vyhodila z auta v lese v katastru obce Kostelec nad Vltavou. Terynka, jak jsme fenečku pojmenovali, se stále pohybovala poblíž onoho místa, ale byla velice zrazená, nedůvěřivá a nechtěla se nechat chytit. Je velice inteligentní , brzy prohlídla všechny odchytávací triky a měla se na pozoru.

 

O Terynce jsem se dozvěděla bohužel poměrně pozdě a to až po třech týdnech jejího potulování. Společně s panem Kotalíkem ze Sepekova (ještě jednou mu moc děkuji za spolupráci) jsme převzali nad odchytem "velení" a dnes se nám podařilo Terynku chytit. Trpělivost se vyplatila, začala nám věřit a už nechtěla být sama. Po tom, co si prožila, není divu. V lese už je v noci pěkná zima, navíc ji prý dvakrát srazilo auto (pokulhávala) a právě začínající hony pro ni byly dalším rizikem.

Teď u nás v útulku čeká Terynka na nový láskyplný domov. Je nesmírně vděčná, zdá se, že vlídné zacházení v minulosti nikdy nepoznala. Najednou zjišťuje, jak je mazlení příjemné, neustále vyhledává kontakt, pokládá hlavu do klína a olizuje ruce. Je to zlatý pejsek. Terynka bude připravena k adopci za cca 14 dní (musí se pořádně vzpamatovat ze všech špatných zážitků).

Terynka byla adoptována, má moc hodné pánečky :-) Její nová rodina ji pozměnila jméno na Tara.  

14.9. 2011 - NOVINKY Z NAŠEHO ÚTULKU

 

- všechna koťátka našla nový domov, včetně nového přírůstku "nechtěného branického kocourka"

- máme v útulku nového pejska BENA, plemeno šeltie, asi 8 let starý. Beníčka přivezl jakýsi pán s tvrzením, že jeho panička byla nalezena po 4 dnech v bezvědomí ve svém bytě, kde s ní byl i pejsek... Bohužel už si pejska zpátky nikdy nevezme, leží v kómatu v nemocnici. Je nám jí velice líto a pejska také, protože ztrátu paničky těžce nese. První dny nechtěl ani jíst, nyní už je ale lepší a má velikou radost, když mě vidí. Beníček je zvyklý v bytě, naprosto čistotný, má rád drbání na bříšku a krásně chodí na vodítku. Je nekonfliktní, kamarádí se s pejsky i kočkami. Byl by ideální ke starším lidem jak do bytu, tak do domečku se zahradou, ale s ubytováním uvnitř. Najde brzy nový domov?

7.11.2011 - Beníček odešel do nového domova, kde mu dělá společnost fenečka Amálka, kterou si vzali pánečci také z našeho útulku :-)

22.8. 2011 - CO JE V NAŠEM ÚTULKU NOVÉHO 

- americký pitbulteriér Maxík (viz. níže na stránce) je ve velice dobrém stavu a nyní již v novém domově, kde ho hezky "vykrmují" a dávají mu spoustu lásky, kterou tolik potřebuje :-)

- lidé a poté ještě Městská policii Milevsko nám přivezli do útulku dohromady 6 nových koťátek - 2 již mají nový domov, 2 jsou zadaná a 2 ještě na zájemce čekají

- v útulku máme také psí přírůstek - zlatou kokršpanělku JENNY, která byla bohužel v minulosti týraná a má hodně smutné zážitky. Pracujeme s ní, udělala již veliký pokrok, máme z ní radost. Již je vhodná k adopci, zájemci mohou volat. Budeme moc rádi, když brzy najde nový domov, kde by se jí mohl páneček ještě více věnovat

Kocourek William

26.6.2011 - v Milevsku byl nalezen krásný kříženec britského kocoura, kterého jsem pojmenovala William. Kocourek je trochu pohublý, ale chutná mu a nejvíce miluje "kapsičky". Je zdravý, čistotný a mazlivý.

24.7.2011 - kocourek odešel do svého nového domova a panička ho přejmenovala na Patrika

 

Koťátko (kocourek) hledá nový domov

 


2.5.2011 - v Branicích se našel asi dvouměsíční kocourek. Zdá se být zcela zdravý, pouze jsem ho musela odblešit a ještě maličkého čeká odčervení. Je to krásné koťátko, bílo - černé, velice přítulné.

14.5.2011 - kocourek odjel do svého nového domova.


Americký pitbulteriér Max

Max v den příchodu do útulku
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Takto vypadal Max, když ho přivezli k nám do útulku.

24.4.2011 - hodní lidé z Prahy k nám přivezli pejska, kterého našli ležet zcela vyčerpaného uprostřed silnice. Před příjezdem k nám strávil několik hodin u nich doma, dostal napít a najíst, pojmenovali ho Max. Byl dehydrovaný a je velice podvyživený (doslova kost a kůže...). Jedná se o mladého čistokrevného amerického pitbulteriéra. Po příchodu do našeho útulku jsem ho ubytovala do zateplené psí chatky s výběhem a dostal rýži s kuřecím masem, nyní je v klidu a odpočívá. Váhu má 20 kg, je velice špinavý a zapáchá. Je však velice hodný a přítulný. Má spoustu klíšťat, kterých ho zbavím zítra, blechy nemá.
26.4.2011
- byla jsem s Maxem u veterináře. Jelikož máme podezření na ušní svrab, dostal injekci proti tomuto parazitu. Čipovaný není.
27.4.2011
- Maxe jsem odčervila.

28.4.2011 - Max je vykoupaný. Jídlo stále strašně hltá a nemůže se dojíst - vzhledem k jeho stavu není divu, musel dlouhodobě strádat hlady, než byl nalezen.
3.5.2011 - Maxík už znatelně přibral na váze a má spoustu energie :-) Je velice přátelský k lidem i psům.


Štěňátka - krásní malincí kříženci ideální do bytu
  


10.4.2011 - máme 6 nových přírůstků, 4 chlapečky (3 hnědí, 1 černý) a 2 holčičky (obě černé). Štěňátka se narodila 6.2.2011 a ve dvou měsících váží všechna 1450 - 1970 g. Je předpoklad malého vzrůstu, odhadujeme, že by mohla mít v dospělosti max. 8 kg. Ještě dnes odešli do nových domovů 2 hnědí chlapečci a dostali jména Alík a Brix.

12.4.2011 - noví pánečci si odvezli jednu černou holčičku, dostala jméno Bára.
13.4.2011 - do nového domova odešel černý pejsek, dostal jméno Bertík.
15.4.2011 - do nového domova jsme odvezli třetího hnědého chlapečka, dostal jméno Matýsek. Vzali si ho naši příbuzní, takže zůstává v rodině :-)
17.4.2011 - poslední štěňátko odjelo se svou paničkou do nového domova - černá psí holčička dostala jméno Šerynka.


Štěňátka - kříženci belgický ovčák x briard
  


2.4.2011 - byla k nám přivezena 3 nádherná štěňátka (panička musela do nemocnice a neměl se o ně kdo starat; jejich psí mámy se ujali paničky příbuzní). Jsou to kříženci belgického ovčáka a briarda, 2 chlapečci a 1 holčička. Štěňátka se narodila 1.2.2011 a ve svých dvou měsících váží již 8 kg! :-) Říkáme jim Woody, Maxík a Amálka. Amálka k nám přišla bohužel s pupeční kýlou, bude muset na operaci.
7.4.2011
- Woody a Maxík byli na očkování. Amálka jde zítra na operaci, tak bude očkována později. Štěňátka jsou odčervená.
8.4.2011
- Amálka dnes byla na operaci. Náš pan veterinář Šíma byl s průběhem a výsledkem operace spokojený, Amálka by měla být v pořádku. 18.4. jdeme na vyndání stehu a zároveň bude Amča očkována.
9.4.2011
- Amálka je jako drak, vůbec na ní není znát, že je po operaci. Musíme ji neustále hlídat a krotit, aby byla v klidu a vše se dobře hojilo. Rána ale vypadá moc pěkně, dokonce ani neotekla. Jinak štěňátka jsou zlatíčka, rostou snad každým dnem a jsou úžasně chytrá.

16.4.2011 - noví pánečci si odvezli Maxíka a dali mu jméno Bary. Amálka má už také nové majitele, kteří ji jezdí navštěvovat a už se moc těší, až bude mít vyndané stehy, aby si ji mohli odvézt domů.
18.4.2011 - Amálce dnes veterinář vyndal stehy - rána se krásně zahojila a vše je v pořádku. Amálka dnes také dostala druhé očkování.
21.4.2011 - Amálka odjela se svými novými pánečky a jelikož už na své jméno krásně slyší, tak jí zůstalo. Před odjezdem jsem ji i Woodyho vážila a mají už 11 kg! :-)
22.4.2011 - dnes odjel s novými majiteli mazlíček Woody, dostal jméno Rex. Musím říci, že se mi po štěňátkách moc stýská, ale pevně věřím a doufám, že budou ve svých nových domovech šťastní...

 


Bubáček


Moc milý a hodný pejsek Bubáček byl u nás v útulku pouze jeden den, jelikož jsme mu začali novou rodinu hledat ještě v době, kdy byl u své bývalé paničky. Ta ho bohužel musela nabídnout z vážných rodinných důvodů k adopci. Bubáček je nyní opět šťastný pejsek a dokonce má svůj vlastní profil na Facebooku! :-)


Dvě štěňátka - kříženci německého ovčáka

Kříženci
Kříženci
16.12.2010
– v depozitu mám nové psí přírůstky, dvě krásná štěňátka – křížence německého ovčáka. Je jim cca 5 měsíců, holčička je celá černá, kluk černý s pálením. Ještě dnes byla štěňátka odčervena.

18.12.2010 – kluk odjel se svými novými pánečky, dostal jméno Kazan.
19.12.2010 – dnes si odvezli noví majitelé holčičku, jmenuje se Asta.


Nalezená čokoládová labradorka


8.12.2011 - lidé k nám přivezli nalezenou labradorku v dost zuboženém stavu. Mína, jak jsme ji pojmenovali, byla vyhublá (vážila pouhých 21 kg), měla strašně nekvalitní matnou srst plnou lupů a přerostlé drápy, které se jí začínaly stáčet dokola. Zdá se, že byla dlouhodobě zavřená v kotci bez možnosti výběhu a špatně krmená. S Mínou jsem byla na prohlídce u veterináře. Obvolala jsem všechny útulky v okolí a stále čekala, jestli ji majitel nebude hledat. Nikdo neprojevil snahu a nekontaktoval ani žádný z útulků.

Mínušku jsem se nakonec rozhodla nechat trvale u nás a dělat s ní canisterapii, které se chci v (doufejme blízké) budoucnosti věnovat. Je strašně hodná, nedá se jí nic vytknout. Se smečkou se bez problémů sžila a je viditelně šťastná :-)


Lilinka

Lili
15.11.2010 - byla v Záhoří u Písku nalezena tato kočička. Měla respirační problémy, které jsem zaléčila antibiotiky. Od prvního okamžiku byla velice mazlivá a přítulná. Dostala jméno Lili. Je ideální do bytu. Volejte 604 518 626.

Lilinka už našla nový domov :-)


Tři koťátka z Dědovic

Kocourci
13.11.2010 - byla z Dědovic u Vráže přivezena do depozita tato tři koťátka (všem jim říkám "Mikeši"). Jako většina podzimních venkovních koťátek měla v tomto chladném počasí virózu, proto jsem jim musela dávat antibiotika a kapat do očí. Teď už jsou z nich krásní a velice přítulní kocourci. Na kocourky jsou hodně klidní a musím je pochválit, že vzorně čistotní. Noví majitelé budou určitě velice spokojeni. Jsou vhodní do bytu i do baráčku (přes zimu musí být ale pouze doma, jsou nyní zvyklí na teplo depozita). Volejte 604 518 626.

09.1.2011 - Mikeš 1 (černý bez bílé náprsenky) odjel do svého nového domova a dostal jméno Dolf.
15.1.2011 - Mikeš 2 (černý s malou bílou náprsenkou) dnes odjel s novými pánečky, dostal jméno Turbo.
22.1.2011 - Mikeš 3 (mourovatý) našel nový domov. Pánečci ho pojmenovali Monty.


Zuzanka

Koťátko
6.11.2010 – dvě paní mi přinesly do depozita toto krásné melírované koťátko, které prý bezradně sedělo v Písku u silnice. Koťátku je cca. 5 – 6 týdnů a k adopci bude za 2 týdny. Zájemci, prosím, volejte již nyní na číslo 604 518 626.
6.12.2010 - Zuzanka je úžasná :-) Slyší na své jméno a roste z ní opravdu krásná kočička. Je zvyklá na psy a ráda je "packuje". Jelikož mám plné depozitum a nezbylo tam pro ni místo, tak má výjimku a "hospodaří" v mé ložnici. Je velice přítulná, vymazlená a již dost veliká k adopci.
12.12.2010 - Zuzanka je od dnešního dne ve svém novém domově, kde jí dělá společnost malá maltezačka Bettynka, která je z nové kamarádky nadšená :-) Jméno Zuzanka jí zůstává.


Šest krásných štěňátek čekalo na nový domov


Štěnátka
22.10.2010 - tato štěňátka různých barev jsou asi dva měsíce stará a byla nalezena zavřená v bedně od ovoce. Štěňátek je celkem šest - jedno celé bílé velice podobné bišonkovi (kluk), jedno bílé chlupaté se znaky (kluk), jedno hnědé s krásnýma "srnčíma očima" (holka) a tři velice podobná jack russel teriérovi (dva kluci a holka). V dospělosti budou menší velikosti, jsou vhodná do bytu i domku se zahradou. Všechna štěňátka jsou zdravá, odčervená a vděčná za každé pohlazení. Zájemci, prosím, volejte: 604 518 626

31.10.2010 - noví majitelé si odvezli bílo - černého pejska podobného Jack russel teriérovi (dostal jméno Tobin).
06.11.2010 - odjel se svými novými pánečky bílý pejsek s hnědými znaky a delší srstí (dostal jméno Chlupáček). Pánečci si vzali štěňátka rovnou dvě, aby si spolu mohla hrát, takže spolu s Chlupáčkem odjel ještě Matýsek - viz. štěňátka níže.
07.11.2010 - do nového domova jsem odvezla bílého pejska podobného bišonkovi (dostal jméno Rony).
12.11.2010 - do nového domova odjela béžová fenečka (dostala jméno Karin).
13.11.2010 - nová panička si odvezla vzrůstem nejmenšího pejska podobného Jack russel teriérovi (dostal jméno Sam).
28.11.2010 - do nového domova jsem odvezla poslední štěňátko, holčičku podobnou Jack russel teriérovi (dostala jméno Šerynka).

11.12.2010 - Roneček se vrátil z adopce, ale protože je moc krásný a šikovný, tak se hned našel nový majitel a Rony je od 12.12.2010 u nových pánečků.


Čtyři krásná štěňátka

Štěnátka
22.10.2010 - tato čtyři štěňátka (dva černí kluci a dvě hnědé holčičky) jsou asi dva měsíce stará a byla odebrána rizikovému chovateli. V dospělosti budou menší velikosti, jsou vhodná do bytu i domku se zahradou. Štěňátka jsou zcela zdravá, odčervená. Milují lidskou společnost a už nutně potřebují své pánečky, kteří by se s nimi mazlili a věnovali jim čas.
Zájemci, prosím, volejte: 604  518 626

30.10.2010 - hladkosrstý pejsek, černý s pálením, odešel do nového domova (dostal jméno Alex).
01.11.2010 - noví majitelé si odnesli dlouhosrstou hnědou fenečku (dostala jméno Brita).
06.11.2010 - noví pánečci si odvezli černého pejska se znaky a delší srstí (dostal jméno Matýsek). Spolu s Matýskem odjel i Chlupáček - viz. štěňátka výše.
11.11.2010 - poslední štěňátko (krátkosrstá hnědá fenečka) odjelo s novou paničkou. Psí holčička dostala jméno Fíla.


Koťátko Poppynka

Koťátko 
5.10.2010 bylo nalezeno a přineseno do depozita toto roztomilé koťátko – kříženka perské kočičky. Kočička měla na levé straně hrudníčku již téměř zahojenou ranku a na pravém boku pod kůží brok :-(  Nějaký lump po chudince střílel :-(  V uších mělo koťátko svrab, který jsem zaléčila. Rovněž bylo postříkáno sprejem Frontline proti vnějším parazitům a odčerveno.
19.10.2010
– Poppynka je ve skvělé kondici, je moc šikovná a vzorně chodí na kočičí WC. Má už vážné zájemce, brzy by měla odejít do nového domova.

23.10.2010 - Poppy si její nová panička odnesla domů (nyní se jmenuje Pampeliška). Bydlí v Branicích kousek od depozita, tak mně prý prijdou občas navštívit :-)


Čtyři kouzelná koťátka
  

Koťátka

Koťátka
7.9.2010 mi byla do depozita přinesena čtyři maličká koťátka – narozená, odhaduji, v červenci. Tři kluci a jejich sestřička byli odčerveni, brali týden Synulox a do očí jsem kapala Garasone. Jsou velice hezká, čistotná a rychle se socializují.

27.9.2010 - do nového domova odešel první kocourek Bertík (nyní Moureček).
3.10.2010 - noví majitelé si přijeli pro kočičku Rozárku (nyní Kitty).
4.10.2010 - noví majitelé si přijeli pro kocourka Toma (nyní Mišuge).

Poslední krásný kocourek Jerrýsek je stále volný. Najde také brzy nový domov?
31.10.2010 - Jerrýsek byl adoptován (nyní se jmenuje Fous).


Mollynka

 


12.9.2010 - do depozita nám "přibyla" krásná pětiletá šarpejka Molly. Bohužel neměla doposud lehký život, dozvěděla jsem se, že již vystřídala dva majitele. Asi i proto byla zpočátku velice nedůvěřivá a nervózní. Prních pár dní jsem ji krmila pouze z ruky, abych si získala její důvěru. Za týden již byl znát velký pokrok v jejím chování – zcela se zklidnila, nechá si sahat do jídla, prohlížet zuby, kapat do očí, přenášet v náručí atd. Velice dobře se snáší se všemi mými psy, běhá s nimi po zahradě a vyhýbá se jakýmkoli šarvátkám. Jsem z ní nadšená, dělá mi radost. Z Mollynky se stává úžasný vyrovnaný pes.


02.10.2010 - Mollynka našla nový domov.

26.11.2010 - Mollynka byla bohužel vrácena z adopce a je opět u mne v depozitu. Molly neměla u nových majitelů jasno, kdo je vůdce smečky a tudíž začalo docházet k nedorozuměním. U mne je ale naprosto zlatá, myslím si, že alespoň trochu zkušený pejskař s ní bude spokojený. Zájemci, prosím, volejte na číslo 604 518 626.

11.12. - 28.12.2010 - Mollynka byla v adopci, ale vrátila se, protože si nerozuměla s dvěmi fenkami majitelky.

08.01.2011 - Mollynka odjela se svými novými pánečky domů. Držím palečky, aby jí to tentokrát již vyšlo a byla v nové rodině šťastná. Moc si to zaslouží.

 

 


Štěpánek a Laura 
 

Štěpánek a Laura
Štěpánka a Lauru, 3,5 měsíční krásná "tygrovaná" koťátka, nám přinesli do depozita 19.8.2010. Jsou moc hodná, přítulná a čistotná. Ideální do bytu, popř. i domku se zahradou. K adopci budou od 27.8.2010. Zájemci, prosím, volejte 604 518 626.

16.9.2010 - koťátka odešla společně do svého nového domova :-)

26.10.2010 - Laura se vrátila zpět do depozita, nová majitelka dvě kočičky najednou nezvládala. Pokud se najde nový vhodný majitel, bude dána znovu k adopci. Když ne, pokusím se ji začlenit mezi své dvě kočičky.
8.11.2010 - Laura byla adoptována.


Koťátko Macinka 
 

Macinka
2.8.2010 jsem odchytla Macinku. Věk jsem odhadla na cca 2 měsíce. Byla celá hubená, teklo jí z nosu a pšíkala. Týden jsem jí dávala tablety Synulox a dostala injekci Nuromectin. Za týden v depozitu přibrala 200g. Macinka má úžasnou povahu – je velice klidná a ráda se mazlí.

10.8.2010 - Macinka odešla zcela zdravá do nového domova – ke stejným majitelům, kteří si vzali Mourka. Obě koťátka se mají báječně!


Koťátko Mourek

Mourek
Mourek byl zcela zdravé koťátko (asi 2,5 měsíce staré) a noví majitelé na něj už čekali, proto jsem ho ihned předala 2.8.2010 k adopci.


Montík
  

Monty
Zlatíčko Monty byl u nás celý měsíc, ale již našel nové pánečky, ke kterým odešel 28.6.2010. Hodně jsme si na něj zvykli, bude se nám stýskat.


Koťátko Sheela

Koťátko    Koťátko
Malé opuštěné koťátko (odhaduji 6 týdnů) nám přinesli do depozita 16.června 2010. Je zdravé a má se čile k světu. Mazlíček je kříženec perské kočky, říkáme jí Sheela a musím ji pochválit, je moc šikovná a čistotná.

Noví majitelé si koťátko odnesli 24. června 2010. Hodně štěstí Sheelo!


Tři krásná štěňátka čekala na nový domov


Stenatka
Všechna tato štěňátka byla během týdne adoptována.

English section

Náhodná fotka

Úkryt ve staré ledničce

Veterinární poradna

Vyhledávání

Kalendář

 «  červenec 2018  » 
Po 291623
Út 3101724
St 4111825
Čt 5121926
 6132027
So 7142128
Ne18152229

Počasí

Počítadlo

Video

Hlavní nabídka

Novinky

Seznam rubrik

Pomáhají nám

Podej tlapku

Písecký servis

ifauna

Nadační fond pes v nouzi

Pavla Hejná - Praha
Milena Šedivá - Praha
Iveta Staňková - Písek
Jana Bělehrádková - Písek
manželé Hollovi - Praha
Marcela Habartová - Písek
Roman Khain - Vodňany
M. Rajtmajerová - Písek
M. Kučerová - Branice
J. Kučerová - Písek
Jan Krůček - Temelín
Blanka Fikarová - Praha
Trish and Bill Nicholson
Drogerie U kostela
Květinka - Žižkova ul., Písek
Dětský textil - Velké nám., Písek